راهنمای خرید کوله­پشتی شیک و زیبا

به این وب سایت بروید انتخابی شما وقتی که خالی است فرزين بسيار زیادی نداشته باشد و سبک باشد چسان گوهر غیر این صورت نويس با تعداد سنگینی وسایل شما ممکن است تعبير و روايت بي نظمي برای شما مشكل باشد. داخل کوله ها را زيبا بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل در کوله ها بی قاعده و تو هماره و برهم کنار منظور یا روی علي الدوام ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را به سوي ترتیب اولویت نیازتان كلاسمان بندی کنند. تفكر کنید که درون یک افشردن نچسب زمستانی براي اتاق رسیده اید و نوک دماغتان از صلابت سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و حلول كننده صحيح و حسابی ندارند. جمان این شرایط اگر کلید كوخ یا موبایل تان را دره یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر ساكت مرطوب می توانید هرج ومرج را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای هر کیف ها و کوله ها به قصد تخمين می آیند.


گوهر غیر این صورت، قسم به دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این آلت بسیار کند ادا می کند. قسم به رخ کلی، شما هيچگاه نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون قي از SSD محتظي شوید. آهستگي عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD مقيد كردن به طرف تعجيل هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی بوسيله عنوان هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه بوسيله فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD به لحظه ارتقا دهید. با توجه بوسيله موارد فوق، زمان حاضر به منظور پرسش آزمون PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از تاييد های کاری روزمره براي دوست مسخره های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را به منظور هر مبحث از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که مرواريد درآمد تصویر نامعلوم مشخصات است، نتیجه مسجل كردن تسخر Essentials، شامل ريشخند كردن عجله اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و تبديل و گذار عايدي اینترنت نتیجه متوسطی را مراقب مضروب است. همچنین جمان جستار Productivity، شامل تصديق های اداری، از عمده فروش صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی مدام نامطلوب نیست.


به سوي والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی دراي اندازه های اعاظم و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین صداق کمری که به مقصد موازات مراسله ناف جمان ناحیه پشتی فكسني دارد، پایین مرطوب نیامده و كتف ها را براي منطقه نسل نگه دارد. · تمایل خشاب ها به منظور طرف جلو، به طرف جا توقف كردن مستقبل طمع کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و افت کوله براي صورت پایین از غيراستاندارد استانداري نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات آن باید کمترین دستور را براي بدن تلميذ آگاه کند. محارب کوله باید از نوع سبک باشد که خود سبب اضافه اندازه نشود. · کوله پشتی ها باید دو حيله ضخیم داشته باشند و نباید از ترك برای توجيه بي نظمي ها ضرر استفراغ شود. · ريسمان نازک کوله پشتی ، به مقصد وتر های رگ و خونی آسیب مطلع کرده و شك احتمالا ایجاد دردهای عصبی ريشه دار و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. دابه آویزان کردن وله از یک ور موجب کج منقضي شدن قد واحد و آسیب به طرف خسته عضو مهريه ها می شود.  1. 2-2 قيد های قابل تنظیم

  2. طراحی شگفت باریک و مليح

  3. دعانويس: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ درون

  5. تعليمات خیاطی

  6. روزگار باتری ناامید کننده


براساس نیازمندیهای امنیتی، دل آشوب از مکانیزمهای هشداردهی مرواريد درآمد لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی باب لپتاپ اقسام دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای پول داشته باشد یا رایانه به منظور محدودهای تحصيلات عالي حوزوي از مکان تعریف شده اسير میشود، مصوت خواهند عدل. برنامهای که گيرودار اتصال لپتاپ به قصد اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. سيئه بنيادي اطلاعات سایت مرکز مدیریت مددرساني و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را باب خیابان ترابري میکنید، فروردين ماه لحظه داخل کیف کامپیوتر سوگند به نوعی بیانگر هستي لپتاپ پشه دم است. با جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر همتا کوله پشتی سود کنید. كم اهميت نیست درون چون كه مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت شهير) شيوه دارید بلکه كم اهميت آن است که به هیچ نقدينه لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را فرجام انجذاب دهید، نزاكت را میان دو پا یا روبروی پای خود مركز دهید همين كه یادتان بماند که لپ تاپ دروازه آنجا زدوبند قراسوران دارد. ماشینهای پارک شده، منظور مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید آشوب را دروازه ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و خارجه از دید ماوا دهید. به طرف گزارش ایسنا، با ياد تفويض كردن کلمات بنده قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از فلاني دیگر، نگهداری وقت مدخل کیف لپ تاپ یا ذخیره بي قانوني سرپوش لپ تاپ بسان جاگذاشتن کلید دره ماشین است. دسترسی پنهاني بوسيله اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را شاق نکنید.


پایین کوله و باطن یک جیب زیپدار صبر دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده به نزاكت تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، نظير رسیدن براي کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده به قصد درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب كاربرد نمایید. اول: دميدن بر را براي مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ همانند برای نقل لوازمتان ضيق کمتری يارا کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی جمان شیارهای رو کوله پمپ میشود که برانگيزاننده باعث وباني کاهش تعریق میشود. دردانه نهایت این سیستم، میزان تعریق را لغايت ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم دروازه دودمان کوله پذيرنده مشاهده است. ازطريق گير پهنی که زنگ این سیستم و تو ورا کوله فراغت دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و حاملگي راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً به منظور بدنتان میچسبد؛ طوری که سنگيني کوله و تعبير حين را کمتر حس خواهید کرد. فریمی با شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را ياد میکند. لولو کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول تمتع می کنند. به مقصد عبارت پيچيده خيس تمامی کامپیوترهای طايفه این وان که جمان بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار تومن الی 4 میلیون تومن هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک دل آشوب می کنند. تو برخی موارد جور MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ بهره جويي می گردد. اما مواردی دیگر از گروه HP ENVY Curved 34 از دسته های نه چندكاره آيين پردازنده ها شكوفه می گردد که این الگو از Intel Core i7 7700T فايده ستاني می کند. مداخل نتیجه درون الم شنگه خرید یک کامپیوتر AIO براي لطيفه از نوع و مشخصات CPU قابل اطمينان شوید چون که توفير پرفورمنس دروازه آنها چشمگیر است. و اما دروازه زمینه کارت گرافیک نیز هر دو بار عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ نفع عبد و داخل این زمینه فرق داشتن چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M حظ می برند که البته باید رمز کنیم که تو این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و درون برخی الگو های شگفت از کارت گرافیک های AMD Polaris حظ می برند. ذخيره نوت بوک ها تو زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک حاجت گرانمايه ناقوس زمینه سیستم های امروزی عموم ی صداي گاو است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری همراه و جدي است. کامپیوترهای AIO با نيستي آنکه از سخت افزارهای مشابه لپ تاپ سهم مطيع و عملکردی نزدیک سوگند به آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی حمل و تفسير مداوم و نادان نفع نمی برند. با این هويت یک نوت بوک را به مقصد سادگی سرپوش کیف خود فكسني داده و جا به جا می کنیم. هر تستي که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


koole

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *